Gisada Ambassador For Men Eau de Parfum 1,5 ml*
met uw Bestel
*Een cadeau per klant en
alleen zolang de voorraad strekt.
Kenmerken
Product info: Hypoallergeen
Beschrijving
Het dubbele scheerblad van je dromen - een echte krachtpatser. Het Instinct Metal scheerapparaat herdefinieert snelheid met zijn 11.500 tpm. Het is ontwikkeld met de unieke vectormotor. De onstuitbare kracht zorgt voor een optimale scheerbeurt met slechts één haal en past zich dynamisch aan de omstandigheden aan in milliseconden zonder merkbaar getrek. De robuuste metalen behuizing werkt stil, dempt geluid en absorbeert trillingen. De lithium-ion batterij werkt tot 2,5 uur snoerloos en is snel opgeladen in 2 uur.
- Ultradunne en hypoallergene goud-titanium folies
- Vectormotor 11.500 tpm met hoog vermogen en elektronisch geregeld koppel
- Lithium-ion batterij: 150 minuten looptijd en volledig opgeladen in 2 uur via het oplaadstation of USB type C-kabel
- Inclusief: Beschermkap, USB-C oplaadkabel, reinigingsborstel en oplaadstation/kabel
Het haar moet voor gebruik zeer kort worden geknipt. Dit apparaat is niet geschikt voor scheren of het trimmen van baarden. Het is ontworpen om lijnen en contouren te perfectioneren.
Technische gegevens
- Snijgarnituur: Gouden titaniumfolie
- Snijlengte: 0 mm
- Aandrijving: 11.500 rpm
- Werktijd: 150 min.
- Gewicht: 240 g
- Garantie op het apparaat 2 jaar
Fabrikant informatie
Hersteller: STYLECRAFT LLC, 1120 S Rogers Cir, Boca Raton, 33487 - USA | info@stylecraftus.com
Kontakt EU: GAMMA PIU’ s.r.l., Via Caduti del Lavoro, 22, 25046 Cazzago San Martino BS - IT | info@gammapiu.it
Geschenkverpakking
Indien u dat wenst, kunnen wij uw geschenken verpakken in een elegante geschenkdoos met een satijnen strik en tissuepapier.
